Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kamarádi

3. 7. 2007

Jako první je tu Bettyna 10ti letá fenka neurčitého plemene.Dyž jí byl zhruba 1 rok našli jsme ji na ulici a už sme si ji nechali. Jednou nás však překvapila, porodila 8 štěňátek z toho jedno sme si nechali ( Kettynu ). Jinak Bettka miluje aportování - za míček udělá téměř cokoliv, umí štěkat na povel a pár cviků z "tanec se psem". A taky miluje přetahování!

Obrazek

Jako další je tu Kettyna ( dcera Bettky) nar. 19.8.2001 je to takovej můj vymodlenej pejsánek...:)) Má zkoušky ZOP ( základní ovladatelnost psa ) - na výbornou. Umí válet sudy. Jinak je to uplnej opak Bettky

Obrazek

Píďa - nar. 11.4.2002 kříženka angorské kočky. Je to takovej mazlik nemazlik.Přijde k vám jen dyž ona chce aby ste si ji pohladili a vzali do ruky.Spolu máme zvláštní pouto víme co si na sebe můžeme dovolit a co ne. Pokud přijedu domů po 14 dnem nebo víc tak se jí nejmíň tejden nezbavim - furt jí mám za zadkem jak pejska.A hrozně mi nadává že sem jí nechala doma :-)

Obrazek

Čiky - 5 let ( modro-šedej ) ...Miky 3/4 roku ( žluto-modrej) jo jsou to plašani ani jeden neumí mluvit ale to bude nejspíš tim, že jsou dva.Jinak v létě bydlej převážně na balkoně, co by přece "smrděli" doma dyž venku je tak pěkně tak ať si řvou venku :))

Obrazek

Ninja - vodní želva asi kolem 10 let.Njn takovej malinkej talíř:-) Ale nebojte nemám jí dyž byla jako petikoruna dostala jsem ji dyž už byla veliká.Jinak průměr krunýře má necelých 20 cm.

Obrazek

Obrazek

- tak to by měl bejt náš celej zvěřinec :-))

- jestli chcete napsat nějaký připomínky nebo naopak, budu moc ráda!! Vše pište do KOMENTÁŘŮ...díkes...:))

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hezky

(aures, 5. 1. 2011 15:03)

máš moc hezký zvířátka :)

tyyyjoooo

(margaret, 17. 11. 2010 13:15)

tyvogo to máš asi hodně práce,že?ale jinak všechny sou nádherné:-)